Hoppa till innehåll
o
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

All innovation börjar med en konversation.

Kontakta helene.pilstrom​@boid.se om du vill prata samarbeten eller jenny.siira@boid.se för jobb och praktik.

Sven Hultins Plats 5
412 58 Göteborg
David Lamm

David Lamm han

Creative director

david.lamm@boid.se

0733 22 55 03

Anna Engström

Anna Engström hon

Senior tjänstedesigner/Design director

anna.engstrom@boid.se

0704 25 31 91

Katharina Merl

Katharina Merl hon

Senior designer

katharina.merl@boid.se

0705 14 36 42

Linus Wiklander

Linus Wiklander han

Senior strategisk designer

linus.wiklander@boid.se

0706 99 12 12

David Ljungberg

David Ljungberg han

Senior designer

david.ljungberg@boid.se

0730 83 70 33

Kalle Ekdahl

Kalle Ekdahl han

UX designer

kalle.ekdahl@boid.se

0706 06 54 78

Frida Dunkel

Frida Dunkel hon

Front end utvecklare

frida.dunkel@boid.se

0706 93 02 24

Mikael Sundgren

Mikael Sundgren han

Tech lead

mikael.sundgren@boid.se

0736 48 92 06

Markus Wallander

Markus Wallander han

UX designer

markus.wallander@boid.se

0708 29 37 73

Helene Pilström

Helene Pilström hon

Affärsutvecklare

helene.pilstrom@boid.se

0703 08 15 75

William Saar

William Saar han

Front end utvecklare

william.saar@boid.se

0702 23 20 81

John Hayman

John Hayman han

Industridesigner

john.hayman@boid.se

0738 42 77 99

Sara Annvik

Sara Annvik hon

Designer/Affärsutvecklare

sara.annvik@boid.se

0735 23 68 99

Mio Gereben

Mio Gereben hon

UX Designer

mio.gereben@boid.se

0737 41 59 25