o
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

All innovation börjar med en konversation.

Kontakta anton.grammatikas​@boid.se om du vill prata samarbeten eller jenny.siira@boid.se för jobb och praktik. Du kan också säga hej på hello@boid.se

hello@boid.se
boid_studio
Sven Hultins Plats 5
412 58 Göteborg

Anton Grammatikas han

CEO

anton.grammatikas@boid.se

0708 88 26 20

Jenny Siira hon

Studio Director

jenny.siira@boid.se

0793 34 45 64

David Lamm han

Creative Director

david.lamm@boid.se

0733 22 55 03

Anna Engström hon

Senior Service Designer/Design Director

anna.engstrom@boid.se

0704 25 31 91

Linus Wiklander han

Senior Strategic Designer

linus.wiklander@boid.se

0706 99 12 12

Katharina Merl hon

Senior Designer

katharina.merl@boid.se

0705 14 36 42

David Ljungberg han

Senior Designer

david.ljungberg@boid.se

0730 83 70 33

Frida Lövborg hon

Front End Developer

frida.lovborg@boid.se

0706 93 02 24

Kalle Ekdahl han

UX Designer

kalle.ekdahl@boid.se

0706 06 54 78

Mikael Sundgren han

Tech Lead

mikael.sundgren@boid.se

0736 48 92 06

Helene Pilström hon

Business Development

helene.pilstrom@boid.se

0703 08 15 75

Petra Persson hon

Produktdesigner

petra.persson@boid.se

0737 62 72 80

Markus Wallander han

UX Designer

markus.wallander@boid.se

0708 29 37 73